HTML 5 ve CSS 3 Dersleri
HTML 5 ve CSS 3 Dersleri
HTML 5 ve CSS 3 Dersleri,
Html ile web sayfasındaki kodlama mantığını anlamaya çalışırız. Kodlara biraz aşına olmak lazım çünkü ilerde kodlar bize lazım olacaktır. Kodlama derken gözünüz korkmasın basit bir kodlama mantığıdır. Bunun yanında CSS kodlaması ile sayfalarınızın görselliğini artırırsınız.
Dreamweaver Dersi
Dreamweaver ve Brackets, sadf
Dreamweaver veya Brackets bir web editörü programıdır. Bu program ile hiç kod yazmadan web sayfalarını tasarlarız. Derste dreamweaverin ilk olarak temel eğitimi verilir. Daha sonra Photoshop programını gördükten sonra dreamweaverin ileri seviyesi gösterilir.
Photoshop Dersi
Photoshop Dersi,
Photoshop programı resim düzenleme programıdır. Web sayfalarındaki görselliği kuvvetlendirmek için photoshop programı kullanılır. Hatta photoshop programı ile web sayfaları bile tasarlanabilir. Photoshopu web tasarımına yönelik bütün özellikleri gösterilmektedir.
JQuery - Javascript uygulamaları
JQuery - Javascript uygulamaları
Web sayfası için Jquery uygulamaları,
Web sayfalarına Javascript uygulamasıyla ayrı bir hava katabilirsiniz. Örnek olarak www.barisucar.com adresi’nin anasayfasında dönen yazılar JCarousel ile yapılmıştır.
Wordpress Dersleri
Wordpress Dersleri
Wordpress - Woocommerce,
Hali hazırda php ile yapılmış bir web sayfasıdır. Kurulumunu oluşturup profesyonel bir şekilde gelişmiş web sayfaları yapabilirsiniz. Genelde Blog sayfaları için oluşturmak kullanılır. WordPress eğitimlerinde tüm özellikleri anlatılmaktadır. Aynı zamanda Woocommerce ile E-ticaret sayfaları yapılmasıda gösterilebilinir. Bu eğitim ayrı eğitim olarak verilir.
Php Dersleri
Php Dersleri
Php ve MySql Dersleri,
PHP, bir web yazılımıdır. Web yazılımını ve veritabanını profesyonel olarak öğrenmek isterseniz bu eğitimi alabilirsiniz. PHP ‘yi öğrenerek web yazılımcısı olun. Bu eğitim ayrı eğitim olarak verilir.
Google SEO Dersleri
Google SEO Dersleri
Google SEO,
Eğitimlerin içinde web sayfalarını google arama motoruna en iyi şekilde nasıl kayıt ederek ve nasıl optimize edeceğinizi öğretir. Online Eğitim ile web sayfalarınızı google’a en iyi şekilde kayıt edin.
Domain, Hosting, SSL ve FTP
Domain, Hosting, SSL ve FTP
Domain Hosting Ftp dersleri,
Domain (alan adı), Hosting (Web sayfalarını barındırma), SSL (Şifreleme, site güvenliği) ve yaptığınız web sayfalarınızı internete nasıl atarsınız veya alan adını ornek.com nasıl alınır gibi özelliklerde eğitimlerde gösterilir.
Yaz
Daha fazla bilgi için
Merhaba, bilgi için direk bana yazabilirsin.