online web tasarım eğitimleri

Online Canlı Web Eğitimleri – Size Özel

Siz eğitim almak istiyorsunuz fakat ne öğreneceğinizi bilmiyorsunuz. İşte burda ben işin içine girerek sizlere hangi eğitimi alma konusunda yardımcı oluyorum. Alacağınız eğitim belki bir gün sizin işinize yaracak ama sizin istediğiniz eğitim belki size daha hızlı bir şekilde çözüm sunacak.

Örnek vermek gerekirse;

Online Canlı Photoshop Eğitimi

Bir öğrencim yurtdışından web tasarımı eğitimi almak istedi. Tamam diyerek başladık fakat işin içinde kod yazmakta var. Bu öğrencim meğer sosyal ağlarda reklamlarda tasarım yaparak kendini geliştirmek istiyormuş. O yüzden sadece Photoshop eğitimi ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimi aldı ve başarılı bir şekilde tasarımlar yaparak işlerini yürütüyor.

Online Canlı E-ticaret Eğitimi

Bunun yanın başka bir öğrencim Web Tasarımı Eğitimi almak istedi ve kendisine meğer E-ticaret sitesi yapmak ve ürünler satmak istiyormuş. O yüzden eğitimde tamamen E-Ticaret olaylarına yöneldik. Bu eğitim sayesinde öğrencim çok güzel paralar kazanıyor.

Online Canlı WordPress Eğitimi

Diğer bir öğrencim ev hanımı. Kendine bir web sayfası yaparak yazılar paylaşmak istiyor. Ona göre bir eğitim planı yaparak kendilerine sadece WordPress eğitimi verdim.

Bunun gibi bir çok örnek var. Web Tasarımı denilen şey ucu bucağı olmayan ve kendini sürekli geliştiren bir sektördür. Ben 20 yıldır bu işin içindeyim ve hâla kendimi geliştirmek zordundayım.

O yüzden Size Özel Web Tasarımı Eğitimleri veriyorum. Bu arada firmaların çoğu bu eğitimi almaya devam ediyor çünkü outsource bir firma ile çalışması onlara zorlukları beraberinde getiriyor.

Günümüz ve Geleceğin en önemli Mesleği Web Teknolojileridir. Kendini bugünden itibaren bu sektöre girerek geliştirebilir, güzel bir meslek sahibi olabilirsin.

Yaz
Daha fazla bilgi için
Merhaba, bilgi için direk bana yazabilirsin.